Pracovní nabídka Recruiter with Polish, 43 000 CZK, home office od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Recruiter with Polish, 43 000 CZK, home office

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Would you like to gain experience in Recruitment? Do you speak advanced English and Polish? Do you want to work 3 days from home or virtually from anywhere in Czech republic?

If yes, we are looking forward to your CV!

- Providing support to recruitment process
- Reporting
- Administrative tasks
- Escalate issues in a timely manner
- Work in a team and meet deadlines

Start: April/May
Location: Prague 8 and possibility to work from home/remotely from anywhere in Czech republic
The contract is for define period with possibility of prolongation.

Požadavky na pracovníka:

- Advanced English and Polish skills in both speaking and writing
- Intermediate knowledge of MS Office
- Strong interpersonal and communication skills with the ability to communicate effectively
- Additional European language or experience in customer service, or HR is a big plus

Nabízíme:

- 5 weeks of paid holiday
- Meal vouchers/home office allowance
- Multisport card
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Recruiter with Polish, 43 000 CZK, home office