Pracovní nabídka SPECIALISTA INVESTIC - PLZEŇ !!! od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

SPECIALISTA INVESTIC - PLZEŇ !!!

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

Rádi se pohybujete v oblasti financí - obchodu ? Chcete mít jistou zaměstnaneckého poměru u jedné z nejlepších a nejsilnějčích firem na trhu ? Zašlete mně Váš životopis a po telefonu probereme detaily !

Vaší hlavní náplní práce bude:

* Poskytování podporu bankovním poradcům v oblasti depozitních, investičních a pojistných produktů
* Motivování a následná podpora ostatních poradcům ve zlepšování odborných prodejních dovedností
* Zodpovědnost za odborný a profesní rozvoj týmu

Požadavky na pracovníka:

* SŠ / VŠ vzdělání
* Znalost bankovních produktů a služeb (primárně depozitní a investiční produkty)
* Dobrý ekonomický přehled
* Velmi dobré prezentační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- 2 Sick days
- Stravenky
- Flexi passy
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Školení, certifikace
- Možnost občasné práce z domova
- Sleva na bankovní produkty
- Další zaměstnanecké benefity...
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku SPECIALISTA INVESTIC - PLZEŇ !!!