Pracovní nabídka Péče o zákazníky s němčinou nebo francouzštinou od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Péče o zákazníky s němčinou nebo francouzštinou

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Máte zkušenost z péče o zákazníky? Není Vám cizí vyřizování objednávek, vyjednávání obchodních podmínek, pomoc zákazníkům, řešení případných problémů? Domluvíte se anglicky a německy?
Pak hledáme právě vás!
Pro mezinárodní společnost se sídlem v Praze hledáme kandidáty, kteří by se postarali především o:

- Navazování dobrých obchodních vztahů s klienty
- Péči o svěřené portfolio klientů
- Komunikaci s klienty především po telefonu/mailu
- Poradenství ohledně produktu
- Vyřizování objednávek
- Klientskou podporu v průběhu celého procesu od objednání po platbu

Požadavky na pracovníka:

- Předchozí zkušenost ze zákaznického servisu
- Angličtina a němčina nebo francouzština na pokročilé úrovni (slovem i pismem B2 a lepší)
- Výborné komunikační a vyjednávací schponosti
- Organizovanost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

- Flexibilní pracovní doba
- Možnost občasné prace z domu
- Stravenky a benefit body pro volný čas
- Roční bonus
- Jazykové kurzy
- Penzijní připojištění
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Péče o zákazníky s němčinou nebo francouzštinou