Pracovní nabídka Skladový operátor - ubytování zdarma od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Skladový operátor - ubytování zdarma

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

Hledáte práci ve skladu s možností ubytování zdarma? Nabízíme skvělou příležitost stabilního a dlouhodobého výdělku. Obsazujeme pozici skladového operátora - Pickera.

Máte zkušenost ze skladu?
Ovládáte základní úkony na počítači?
Nevadí Vám práce na nohou?
Jste ochotní pracovat ve dvousměnném nebo třísměnném provozu?
Jste ochotní se za prací přestěhovat do Chebu, kde budete mít ubytování a jedno teplé jídlo zcela ZDARMA?

Pokud jste si odpověděli na většinu otázek ANO - ozvěte se a my Vám řeknem víc!

Požadavky na pracovníka:

* zkušenost ze skladu
* uživatelská znalost práce na PC
* ochota pracovat na směny
* čeština na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- základní mzda 118 Kč/hod.
- výkonnostní bonus až 15 Kč/hod.
- odměna za noční směny 5000 Kč/měs. + příplatek 10%
- příplatek za práci přesčas v sobotu 40% + příplatek za víkend 10%
- stravování zdarma (1xteplé jídlo/den)
- 25 dní/kalendářní rok
- v případě potřeby zajištěné ubytování ZDARMA
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Skladový operátor - ubytování zdarma