Pracovní nabídka VEDOUCÍ VÝROBY| AUTOMOTIVE| Triangle od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

VEDOUCÍ VÝROBY| AUTOMOTIVE| Triangle

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

Hledáte-li příležitost, kde byste měli na starosti část výrobního úseku, koordinovali cca 60 pracovníků a měli podporu manažera výroby, tak tato nabídka čeká přímo na Vás!

Co budete mít za úkol VEDOUCÍ VÝROBY?
- Plánování a řízení výroby v určené kvalitě a zlepšování její efektivnosti a účinnosti
- Odpovědnost za plnění výrobního plánu
- Motivace a vedení pracovníků v daném oddělení
- Určování personálních a strojních kapacit společně s řízením výroby
- Vedení výrobní dokumentace, analýza výrobních dat a reporting

Požadavky na pracovníka:

Koho na pozici VEDOUCÍ VÝROBY hledáme?

- Dokončené SŠ vzdělání
- Praxi na dané pozici v oblasti automotive
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Schopnost vést a motivovat podřízené
- Schopnost efektivně řešit problémy a dotahovat řešení do úspěšného konce
- Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
- Znalost SAP výhodou

Nabízíme:

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Kafeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku VEDOUCÍ VÝROBY| AUTOMOTIVE| Triangle