Pracovní nabídka CNC OBRÁBĚČ - NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 Kč od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

CNC OBRÁBĚČ - NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 Kč

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

- práce na 2 směny, časem na 3 směny
- malosériová a kusová výroba dle výkresové dokumentace, programování, výroba, měření
- práce na soustružnicko-frézovacím centru

Požadavky na pracovníka:

- vyučení v oboru
- praxe jako CNC operátor/programátor/obráběč podmínka
- znalost systému Mazatrol velká výhoda
- zkušenost se strojem Mori seiki výhoda
- schopnost číst výkresovou dokumentaci a samostatně programovat podmínka
- znalost práce s měřidly

Nabízíme:

- nástupní bonus 10 000 Kč
- fixní mzda + osobní ohodnocení až 6000 Kč
- práce u Olomouce
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku CNC OBRÁBĚČ - NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 Kč