Pracovní nabídka Junior Category Manager - maso od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Junior Category Manager - maso

Lokalita:
Praha
Obor:
Obchod, prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti v FMCG/Retailu min. 2 roky? Obor Category Managementu a Masa Vám není cizí? Domluvíte se plynule anglicky? Pak je pozice Junior Category Manager pro Vás ta pravá!

Co bude Vaší náplní práce?

- Zodpovědnost za Category Management pro kategorii Masa
- Spoluvytváření a realizace cenové a sortimentní politiky
- Zodpovědnost za dosahování finančních cílů
- Vyhledávání nových nákupních příležitostí
- Spolupráce a vytváří promočních akcí
- Monitoring vývoje trhu a spotřebitelského chování
- Řízení a realizace dodavatelsko-odběratelských vztahů
- Návrhy na změny v komerční strategii
- Zpracovávání podkladů pro výběrová jednání privátní značky

Požadavky na pracovníka:

Co od Vás požadujeme?

- Vzdělání ekonomického směru
- Min. 2letá praxe v FMCG či Retailu
- Zkušenost s kategorií masa podmínkou
- Anglický jazyk pro každodenní komunikaci
- Znalost Category Managementu
- Orientace na zákazníka
- Orientaci na výsledky
- Analytické myšlení

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Kontakt:
(+420) 242 456 400
Kontaktní osoba:
Málková Kateřina
Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Junior Category Manager - maso