Pracovní nabídka HR ASISTENT/KA, 150 - 160 Kč/hod. od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

HR ASISTENT/KA, 150 - 160 Kč/hod.

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Láká Tě obor HR, ale nevíš, kde začít? Zkus to u nás!
Právě totiž hledáme někoho, kdo bude oporou konzultantů a pomůže jim s denní agendou. Náš nový vysněný asistent/ka je organizovaná osobnost, která se nesmí bát zvednout telefon.

Tvou náplní práce bude:
- telefonický kontakt s kandidáty, ověřování informací dle CV
- hledání nových talentů a jejich přímé oslovování
- organizace pohovorů
- práce v interní databázi
- administrativní podpora

Zašli nám své CV a okus #GRAFTONSPIRIT! Těšíme se na osobní setkání v našich nových kancelářích na Náměstí Republiky.

Mzda: 150-160 Kč/hod.
Prac. doba: ideální je pro nás uchazeč, který může docházet alespoň na 4 - 5 hodin denně.

Požadavky na pracovníka:

- komunikativní znalost AJ pro denní využití
- samostatná, zodpovědná a organizovaná osobnost
- ochota pracovat po-pá cca 4 hodiny/den (docházka max 80hod./měsíc)

Nabízíme:

- telefon a notebook i pro soukromé účely
- kariérní růst
- kanceláře přímo v Palladium
- sem tam dortík a chlebíček :)
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku HR ASISTENT/KA, 150 - 160 Kč/hod.