Pracovní nabídka PRODUCT MANAGER VE STAVEBNICTVÍ od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

PRODUCT MANAGER VE STAVEBNICTVÍ

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

Do obchodního oddělení firmy pohybující se v oblasti stavebnin v Otrokovicích hledáme zkušeného produktového manažera!

Vaší pracovní náplní bude:
- správa strategického produktového portfolia
- kompletní proces nákupu
- strategické rozhodování o dodavatelích a cenách
- komunikace se zákazníky
- komunikace napříč firmou (servis/marketing/obchod)

Požadavky na pracovníka:

- zkušenost s projektovým managementem
- pokročilá znalost MS Office
- ochota cestovat (ŘP sk. B)
- VŠ vzdělání technického směru

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- atraktivní mzdové ohodnocení
- zajímavé projekty
- pružná pracovní doba
- příspěvky na stravování atd.
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku PRODUCT MANAGER VE STAVEBNICTVÍ