Pracovní nabídka MISTR| ŽATEC| AUTOMOTIVE od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

MISTR| ŽATEC| AUTOMOTIVE

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

MISTR ve výrobě musí mít zkušenosti se seřizováním výrobních zařízení, manuální zručnost a zkušenost s vedením menšího pracovního týmu. Není to pozice, kterou hledáte?

Hledáme pracovníka na pozici MISTR VE VÝROBĚ.

Co budete mít na starosti?
- Zodpovědnost za část výrobního procesu
- Vedení týmu operátorů výroby a seřizovačů
- Technická podpora operátorů ve výrobě
- Řešení běžných provozních problémů
- Spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky na pracovníka:

Koho na pozici hledáme?

- SOU/ SŠ Vzdělání strojírenského směru
- Zkušenost na obdobné pozici v automotive
- Předchozí zkušenost na pozici seřizovač ve výrobní společnosti
- Schopnost koordinovat práci seřizovačů s operátorů a nacházet řešení provozních problémů
- Schopnost předávat informace, zkušenosti a znalosti
- Ochotu pracovat na směny
- Zájem učit se novým technologiím

Nabízíme:

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Kafeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz