Pracovní nabídka ACCOUNT MANAGER | UTILITY od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

ACCOUNT MANAGER | UTILITY

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Jste znalec informačních technologii a GIS? Máte zkušenosti z oblasti správy inženýrských sítí? Pokud máte znalost deskopoých produktů jako jsou Esri a ArcGIS ozvěte se nám!

Jako Account manager budete mít na starost:
- péče o klíčové zákazníky
- sledování trendů a na základě toho vytvářet obchodní plány rozvoje Esri GIS v daném odvětví
- identifikace obchodních příležitostí
- navrhovat vhodné řešení pro rozvoj využití Esri GIS ve prospěch zákazníka
- tvorba individuálních rozvojových plánů zákazníka
- monitoring trhu

Požadavky na pracovníka:

- Znalost prostředí správců inženýrských sítí
- Základy IT
- Znalost desktopových produktů (Esri, ArcGIS Online a mobilní aplikace)
- Orientace v oblastech GIS, správy majetku a dispečerského řízení sítě
- Anglický jazyk min. B1
- Řidičský průkaz sk. B
- Výhodou znalost serverových produktů Esri

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- Ročný odměny
- Sick days
- Jazykové kurzy
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz