Pracovní nabídka HR support with Polish, 42 - 43 000 CZK/m. od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

HR support with Polish, 42 - 43 000 CZK/m.

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Do you speak advanced Polish? Do you have experience from customer service and are you interested in HR? Do you want to work in multinational environment?

If yes, we are looking forward to your CV!

Job tasks:
- Communication with employees and solving HR related queries
- Receive queries via phone, email or chat
- Supporting recruitment process
- Reporting

Start: asap
Location: Prague 8 and home office/fully remote
Contract for one year with possibility of prolongation.

Požadavky na pracovníka:

- Fluent English and advanced Polish (B2)
- Previous experience with customer service/HR/administrative
- Solid command of MS Excel and Word
- Pro-active and communicative personality
- Ability to work in an international team

Nabízíme:

- 5 weeks of paid holiday
- Meal vouchers/home office allowance
- Multisport card
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku HR support with Polish, 42 - 43 000 CZK/m.