Pracovní nabídka VEDOUCÍ SKLADU A EXPEDICE | RUDNÁ U PRAHY od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

VEDOUCÍ SKLADU A EXPEDICE | RUDNÁ U PRAHY

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Máte za sebou alespoň dva roky zkušeností ve vedení výrobního skladu? Máte znalost standardů BOZP? Umíte dobře anglicky? Pojďte zajistit, aby v této výrobě v Rudné u Prahy běželo vše hladce a bez problémů – staňte se vedoucím skladu a expedice!

Na této pozici budete mít na starost:

- vedení skladu – zajištění všech operací ve skladu a podmínek v rámci BOZP, analýza dat skladu, zajištění servisu strojů
- práce s materiálem – ochrana při skladování (minimalizace ztráty a poškození), reporting
- plánování zdrojů – forecasting, řízení a kontrola využití skladových zařízení
- podpora nákupu – komunikace s dodavateli (EU), analýza potenciálních nových dodavatelů

Požadavky na pracovníka:

- SŠ vzdělání
- zkušenosti na pozici vedoucího skladu ve výrobě
- komunikační schopnosti, velmi dobrá úroveň angličtiny (reporting nadřízenému-cizinci)
- velmi dobrá znalost práce na PC
- analytické schopnosti (řešení problémů, prioritizace)
- time management

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky 120 Kč
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku VEDOUCÍ SKLADU A EXPEDICE | RUDNÁ U PRAHY