Pracovní nabídka PROGRAMÁTOR ROBOTŮ - SIMATIC/BECKHOFF od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

PROGRAMÁTOR ROBOTŮ - SIMATIC/BECKHOFF

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

Obsazujeme pozici programátora robotůí ve stabilní společnosti v oblasti Automotive!

Vaší náplní práce bude:
- programování výrobních robotů
- kontrola a odstraňování poruch výrobních systémů Beckhoff a Simatic
- nastavení výrobních parametrů
- kalibrace
- komunikace napříč výrobou

Požadavky na pracovníka:

- SŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)
- zkušenost s programováním robotů
- znalost systémů Beckhoff (nebo Simatic)
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- atraktivní mzdové ohodnocení
- 25 dní dovolené
- příspěvěk na PP 500,-
- 13.plat
- příspěvek na dopravu
* stravenky, kantýna, zaměstnanecké slevy, pružná pracovní doba
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku PROGRAMÁTOR ROBOTŮ - SIMATIC/BECKHOFF