Pracovní nabídka Obchodní Manager| skladovací systémy od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Obchodní Manager| skladovací systémy

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a udržet dlouhodobé obchodní vztahy?

Rozumíte technickému produktu a dokážete ho skvěle prezentovat zákazníkům?

Jste inovativní typ a rád se podílíte na obchodní strategii firmy?

Pokud můžete odpovědět ano, tak neváhejte a pokračujte ve čtení!

Jako OBCHODNÍ MANAGER budete:

* Udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
* Vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti (cca 40 % akvizice)
* Plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
* Řídit své portfolio otevřených obchodních případů
* Vytvářet cenové nabídky
* Účast na výstavách a konferencích

Požadavky na pracovníka:

Kdo jste?
* Vzdělání min. SŠ technického směru
* Praxe na obchodní pozici se zaměřením na technický produkt podmínkou - ideálně logistika, intralogistika, sklady nebo automatizace
* AJ na komunikativní úrovni (v rámci firmy)
* Prozákaznický přístup
* Vynikající prezentační a organizační schopnosti
* Ochota cestovat - v rámci ČR (oblast Praha, Plzeň, Ústecký a Jihočeský region)

Nabízíme:

* 5 týdnů dovolené
* Služební automobil i k soukromému použití
* Variabilní složka odměňování
* Home office/ Flexibilní pracovní doba
* Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
* Školení v ČR a v zahraničí
* Jazykové kurzy
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Obchodní Manager| skladovací systémy