Pracovní nabídka PŘÍPRAVÁŘ | POZEMNÍ STAVBY | Vhodné i pro absolventy od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

PŘÍPRAVÁŘ | POZEMNÍ STAVBY | Vhodné i pro absolventy

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Máte zkušenosti z pozice rozpočtáře? Nebo jste abslovent stavebního oboru? Chcete pracovat na zajímavých stavbních projektech pro pozemní stavby?

Pokud ano pošlete nám svůj životopis!

Vaším úkolem bude:
- tvorba poptávek subdodavatelů
- práce s projektovou dokumentací a její kontrola
- příprava výpisů materiálů
- práce pod vedením projektového manažera
- příprava smluv a objednávek
- reporting

Požadavky na pracovníka:

- Min. SPŠ stavebního směru
- Zkušenosti v oboru jsou vaší výhodou
- Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- Znalost programů KROS (ÚRS) nebo BuildPower (RTS) - výhodou

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- telefon a notebook
- Možnost karierního a mzdového růstu
- Zajímavé stavební projekty
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku PŘÍPRAVÁŘ | POZEMNÍ STAVBY | Vhodné i pro absolventy