Pracovní nabídka Specialista technické dokumentace - senior/junior | Automotive od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista technické dokumentace - senior/junior | Automotive

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Máš technické vzdělání a zajímá tě Automotive? Máš již zkušenosti se samostatnou prací na projektech?
Pro našeho významného klienta, mezinárodní engineeringovou společnost zabývající se vývojem plastových částí do automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Specialista technické dokumentace - SENIOR/JUNIOR

Jaká je náplň Tvé práce?
* vytváříš a spravuješ výrobní a technické dokumentace z 3D dat a doprovodnou dokumentaci k těm nejnovějším vozům
* analyzuješ jednotlivé plastové komponenty vozidel
* odpovídáš za změnové řízení technické dokumentace, za dodržení kvality a termínů
* úzce spolupracuješ s vývojovým oddělením

Požadavky na pracovníka:

- SŠ vzdělání technického směru
- znalost 2D/3D (ideálně Catia V5 nebo Siemens NX)
- znalost technické dokumentace
- týmový hráč
- spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost
- znalost NJ nebo AJ

Nabízíme:

- 13. plat
- bonus za přítomnost (500,-/měs.)
- příspěvek na stravování a firemní kantýna
- příspěvek na jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění
- pružná pracovní doba
- 25 dnů dovolené
- možnost učit se od zkušených kolegů
- přátelské prostředí
- práce s předními automobilovými značkami
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Specialista technické dokumentace - senior/junior | Automotive