Pracovní nabídka PROJEKTOVÝ MANAŽER *45 000Kč* od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

PROJEKTOVÝ MANAŽER *45 000Kč*

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

Chcete pracovat pro TOP společnost a podílet se tak na významných projektech, které hýbou automobilovým průmyslem?

Napište nám svůj životopis!

Co Vás bude čekat?
- zavádění nových produktů do výroby
- komunikace napříč odděleními i na mezinárodní úrovni
- zodpovědnost za dodržení termínů

Požadavky na pracovníka:

- SŠ/VŠ technického směru
- komunikativní AJ - komunikace na denní bázi
- praxe s vedením projektů
- znalost procesů ve výrobní společnosti
- ochota cestování - služební cesty

Nabízíme:

- 25 dní dovolené
- Výrobky značky Panasonic za zvýhodněné ceny
- Věrnostní bonusy
- Výhodný program u společnosti T-Mobile
- Závodní stravování (zaměstnanec platí pouze 16,- Kč za hlavní jídlo a 7,- Kč za polévku, zbytek doplácí zaměstnavatel)
- Slevy v optikách, na sportovištích apod.
- Zaměstnanecký benefit u společnosti Dell
- Firemní oblečení
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku PROJEKTOVÝ MANAŽER *45 000Kč*