Pracovní nabídka ELEKTRO KONSTRUKTÉR | PO ZKUŠEBCE BONUS 50 000 Kč!! od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

ELEKTRO KONSTRUKTÉR | PO ZKUŠEBCE BONUS 50 000 Kč!!

Lokalita:
Praha
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

EPLAN? ELCAD? AutoCAD? COMOS?
Jsou to softwary, které znáš a v jednom jsi skutečně dobrý? Máš vyhlášku 50 a angličtina nebo němčina není tvojí slabinou?

Do pražského R&D centra hledáme nového kolegu na pozici ELEKTRO KONSTRUKTÉR.

Náplň práce:
* Tvorba 3D schémata
* Práce v Eplanu/Escadu/Comosu/AutoCADu
* Tvorba obvodových schémat vozidla
* Návrh funkčního schématu
* Tvorba technické dokumentace
* Komunikace s partnerskými centry v zahraničí

Požadavky na pracovníka:

* SŠ vzdělání (elektrotechnika podmínkou)
* 2 roky praxe na podobné pozici
* Znalost programu na kreslení el. schémat (ELCAD/COMOS/EPLAN/AutoCAD-alespoň jeden z nich)
* Komunikativní znalost NJ nebo AJ
* Ochotu neustále se vzdělávat, pečlivost, svědomitost
* Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Kontakt:
(+420) 242 456 610
Kontaktní osoba:
Kunčar Jakub
Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku ELEKTRO KONSTRUKTÉR | PO ZKUŠEBCE BONUS 50 000 Kč!!