Pracovní nabídka Vedoucí skladu | Praha | až 50 000 Kč! od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Vedoucí skladu | Praha | až 50 000 Kč!

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Zahraniční společnost zabývající se oborem automotive (specifické a netradiční vozy), hledá pro své skladové prostory u Prahy MANAŽERA SKLADU!

Vedl byste jednoho vedoucího směny a tři skladníky. Jedná se rozlohou o menší sklad, který má moc příjemné zázemí s vlastními kancelářemi. Pracovní doba je od 8 do 16.30.

Náplň práce:

- Efektivní příjem, kategorizace, skladování, vyzvednutí, balení a přeprava produktů zákazníkům v Evropě
- Sledování zásílek (včasná spedice) - koordinace příchozího a odchozího zboží
- Pravidelná plánovaná údržba strojů a zařízení
- Najímání a péče o zaměstnance skladu
- Správa a hlášení zásob a péče o spotřební materiál
- Spolupráce s finančním oddělením
- Komunikace s logistickými společnostmi
- Koordinace bezpečnosti na pracovišti
- Vylepšování odchozího procesu

Požadavky na pracovníka:

- Minimálně SŠ s maturitou
- Komunikativní angličtina (alespoň B2) PODMÍNKOU
- Alespoň 2 - 3 roky zkušeností v logistice, skladovém hospodářství, vedení lidí, základy HR
- Platné oprávnění na VZV PODMÍNKOU
- Pochopení evropských logistických norem
- Dobrá znalost Excelu, Wordu
- Čistý rejstřík trestů

Nabízíme:

- 3 sick days
- Stravenky (130Kč)
- Motivační bonusový systém
- Možnost kariérního růstu
- Práce ve stabilní moderní společnosti
- Onliny kurzy
- Občerstvení na pracovišti
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Vedoucí skladu | Praha | až 50 000 Kč!