Pracovní nabídka Work in the Czech Republic! Customer Care Agent with English od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Work in the Czech Republic! Customer Care Agent with English

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

An international company in Brno is looking for motivated and communicative English speakers to join their customer care team!

As a customer care agent, you'll be tasked with offering professional support to customers through phone calls and email - training customers how to use their products, handling any technical issues, and assisting with billing.

This is an excellent opportunity to work in a multicultural environment in the heart of Europe. If you are motivated to learn new skills and enjoy helping people, please send in your CV for further information.

Požadavky na pracovníka:

- Fluency in English (with a minimum level of B2)
- Some knowledge of IT and communications (with an open-minded approach to technology)
- An enthusiastic individual who enjoys working as part of a team

Nabízíme:

- 25 days holiday
- Meal vouchers
- Financial uplifts for working certain shifts
- Annual bonus
- Private medical programme, with a company pension contribution
- On-site parking
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Work in the Czech Republic! Customer Care Agent with English