Pracovní nabídka Senior Financial controller od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Senior Financial controller

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Baví Vás čísla, analýzy a v oblasti finančního controllingu se cítíte jako ryba ve vodě?
Ovládáte anglický jazyk?
Chcete být součástí přátelského týmu?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici Senior Financial Controller.

Vaší hlavní náplní práce bude:

* Zodpovědnost za konsolidaci, reporting, účetnictví
* Budgeting, forecasting, zjišťování odchylek
* Pravidelné analýzy, reporting
* Participace na měsíční závěrce
* Komunikace s centrálou v Německu
* Business controlling
* Podpora finančního manažera, spolupráce s managementem

Nástup: ihned

Požadavky na pracovníka:

* Vzdělání ekonomického směru
* Pokročilá znalost anglického jazyka pro komunikaci na denní bázi
* Velmi dobrá znalost MS Excel, zkušenost se sysémem SAP výhodou
* Dobrá znalost účetniství (CZ GAAP, IFRS)
* Analytické myšlení, schopnost pracovat samostatně

Nabízíme:

* 6 týdnů dovolené + další volno navíc
* Flexibilní pracovní doba
* Bonusy, prémie
* Plně hrazené stravenky
* Firemní stravování
* Firemní lekce
* Mnoho dalšího!
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Senior Financial controller