Pracovní nabídka Bankéř |VIP klientela| od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Bankéř |VIP klientela|

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

POZICE: VIP Bankéř/ Obchodník investic/ Relationship Manager

Prostředí firmy: známý bankovní dům – velmi dobré vztahy na pracovišti.

Luxusní kanceláře v centru Prahy.

Máme zájem jen o seriózní kandidaturu.

Hlavním Vaším úkolem bude akvizice nových VIP klientů a péče o ně.
Budete mít na starosti strategické plánování nových investičních řešení a úzkou komunikaci s inspirativní klientelou. Budou Vám k dispozici honosné prostory bankovního domu, tým seniorních kolegů, a také možnost být pánem svého času.

Požadavky na pracovníka:

- Bakalářské vzdělání je podmínkou