Pracovní nabídka Rozpočtový referent s AJ od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Rozpočtový referent s AJ

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

Pro mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Hustopečích u Brna hledáme posilu do týmu na pozici Rozpočtového referenta.

Co vás na pozici čeká a jak si představit pracovní náplň?

* tvorba rozpočtů a kalkulace nákladů na poptávané zakázky včetně personálních nákladů (mzdy)
* rozpočtování nových produktů
* ceny materiálu vyjednává oddělení nákupu, vycházíte tedy z kusovníků a postupů práce
* úzká spolupráce s dalšími odděleními
* denní komunikace v AJ

Požadavky na pracovníka:

Jaké jsou předpoklady pro úspěch ve výběrovém řízení?

* minimálně SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
* alespoň krátká praxe na obdobné pozici (rozpočtování, kalkulace, případně nákup nebo plánování)
* pokročilá znalost MS Office, Excelu se nebojíte a tabulky a vzorce vám nejsou cizí
* pokud se pohybujete i v programu Microsoft AX, máte plusové body
* analytické myšlení, pečlivý přístup k práci
* komunikativní znalost AJ, opravdu ji budete denně užívat :)

Nabízíme:

Co vám bude na pozici odměnou?

* 5 týdnů dovolené
* částečně flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem 9 - 14 hod.
* příspěvek na libovolné volnočasové aktivity
* docházkový bonus
* roční bonus
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz