Pracovní nabídka PROJEKTANT | OPTIMALIZACE SKLADŮ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

PROJEKTANT | OPTIMALIZACE SKLADŮ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Lokalita:
Praha
Obor:

Popis pracovní pozice:

Chcete se zapojit do malého dynamického týmu šikovných projektantů?

Domluvíte se anglicky slovem i písmem?

Náš klient, světový lídr v oblasti skladových systémů, aktuálně hledá posilu do Prahy.
Jaká bude Vaše náplň práce?

- Příprava technické dokumentace
- Technická podpora obchodního oddělení
- Práce na tuzemských i mezinárodních projektech
- Každodenní komunikace s obchodními zástupci, technickými týmy v zahraničí a externími dodavateli

Požadavky na pracovníka:

- Středoškolské vzdělání s relevantním zaměřením
- Angličtina na komunikativní úrovni (B1+)
- Zkušenost s AutoCAD
- Zkušenost s přípravou technické dokumentace
- Znalost technických norem skladové techniky

Nabízíme:

* 25 dní volna
* 4 extra sick days
* důkladné zaškolení
* příspěvek na penzijní pojištění
* práce v mezinárodním prostředí
* příspěvek na jazykové kurzy
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku PROJEKTANT | OPTIMALIZACE SKLADŮ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY