Pracovní nabídka ELEKTROMECHANIK DENNÍ SMĚNY až 35000 Kč od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

ELEKTROMECHANIK DENNÍ SMĚNY až 35000 Kč

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

ELEKTROMECHANIK
ELEKTRIKÁŘ

Do montážní a servisní dílny v Olomouci hledáme na oživení strojních zařízení
EKEKTRIKÁŘE- SERVISNÍHO ELEKTROMECHANIKA

- provádění elektromontážních prací na mechanických strojních zařízeních (relátka, rozvody, pojistky..)
- spolupráce se zámečníky a výrobou těchto zařízení
- servisní opravy a instalace těchto elektrozařízení v rámci regionu (někdy se jede i přes noc) ,a též servissní cesty do zahraničí

Nástup na HPP co nejdříve, na šikovné lidi si počkáme.

Požadavky na pracovníka:

- SOU obor elektrikář či zámečník
- vyhl. 50/ § 5,6 u elektrikářů
- praxe na obdobné pozici (i kratší)
- řidičák sk.B
- ochota se postupně v práci vzdělávat a zdokonalovat
- ochota jezdit na montážní a servisní cesty v rámci ČR a zahraničí (Polsko, Rusko, Slovensko..)

Nabízíme:

- práce na jednu směnu
- služební telefon a notebook
- stravenky 123,-Kč
- dovolená 25 dní/rok
- čtvrtletní bonusy
- možnost navýšení mzdy díky dietám
- rodinný kolektiv
- práce až do důchodu
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku ELEKTROMECHANIK DENNÍ SMĚNY až 35000 Kč