Pracovní nabídka Asistent Olivera  - ABA program od firmy Grafton Recruitment s.r.o.

Asistent Olivera - ABA program

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:

Popis pracovní pozice:

Pro našeho syna Olivera, který mám diagnostikovaný autismus, hledáme asistentku/asistenta pro denní vzdělávání na spádové základní škole Bělkovice-Lašťany. Obsahem bude pracovat v systému ABA, na který dostanete námi hrazený výcvik. Dále dát Olimu svačinu, zajít s ním na oběd a odvést ho naším autem do odpolední družiny v Olomouci, kde s ním budete do 14:00. Takto budeme pracovat třetí rok, systém je zavedený a výborně funguje.

Požadavky na pracovníka:

- ochota vzdělat se v systému ABA
- v průběhu srpna/září absolvovat výcvik ABA: školení je pro účastníky zdarma, ale není počítáno jako odpracovaná doba, je potřeba počítat s časovou dotací cca 30 hodin
- řidičské oprávnění skupiny B., aktivní řidič
- odpovědnost a samostatnost
- motivace, na kterou se budeme ptát
- minimálně středoškolské vzdělání, ideálně absolvent oboru Speciální pedagogika, podstatná je pro nás ale motivace

Prosím volejte mi přímo na telefonní číslo: 720 748 813, děkuji. Kateřina Tkadlecová (máma Olivera)

Nabízíme:

- vzdělání v oblasti ABA - více se dozvíte na pohovoru, podívejte se na videa s ABA tréninkem na internetu, ať máte konkrétní představu
- jsme velmi aktivní a angažovaní rodiče a určitě nás budete mít rádi
Tuto pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Internet:
www.grafton.cz

Reagovat na nabídku Asistent Olivera - ABA program