Zubní instrumentář/ka, zdravotní sestry

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

První kontakt:
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: dtclinic@seznam.cz nebo na telefonu 739 754 568.

Do moderní ordinace s ergonomicky zařízeným vybavením hledáme zubní instrumentářku, zdravotní sestru.

Požadujeme: vzdělání ÚSO v oboru zdravotní sestra/zdravotnický asistent či doklad o absolvování kurzu zubní instrumentářky (není podmínkou, dle potřeby zajistíme), bezúhonnost, spolehlivost, příjemné vystupování a časovou flexibilitu.

Náplní práce je asistence zubnímu lékaři, komunikace s klienty, provoz ordinace.

Nástup možný od 1. 9. 2023 nebo dle dohody.

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DT-clinic s.r.o.

Adresa:
Pražská 380 ,28104
Internet:

Reagovat na nabídku Zubní instrumentář/ka, zdravotní sestry