Montéři kovových konstrukcí

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Požadavky:
praxe v oboru minimálně 1 rok; znalost čtení pracovních výkresů; řidičský průkaz sk. B; platný průkaz k obsluze vysokozdvižných vozíků

Zájemci se mohou hlásit u kontaktních osob:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: monterikovu@post.cz;
- telefonicky na čísle: 777 176 888 - pan Iuri Caisin nebo 581 711 779 - Ing. Alena Lajdová
- osobně na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: PLASTICO spol. s r.o., Domaželice č.p. 46, 751 15 Domaželice u Přerova

Požadavky na pracovníka:

Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PLASTICO spol. s r.o.

Informace:

Adresa:
Domaželice 46 ,75115
Kontakt:
Kontaktní osoba:
Internet:

Reagovat na nabídku Montéři kovových konstrukcí

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů