NATĚRAČ/NATĚRAČKA

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Životopisy zasílejte na email krejcirovaa@sppv.cz. Více informací na tel. 733 159 449 (v době
8:00-13:00 hod.).
Základní požadavky:
- vyučení v oboru
- praxe v oboru 1 rok
- odborné znalosti odmašťování, tmelení, lakování, ovládání jeřábu ze země
- oprávnění na VZV výhodou
Náplň práce:
- čištění a odmašťování ploch před nátěrem
- stříkání ručními vzduchovými pistolemi a vysokotlakým zařízením
- míchání a ředění barev
- nátěry dílů, tmelení a broušení ploch
Nabízíme:
- zvýhodněné závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné firemní půjčky, zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky. Náborový příspěvek na tuto pozici ve výši 24 000 Kč

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Strojírny Prostějov, a.s.

Adresa:
Kojetínská 3700 ,79601