Pracovníci marketingu zahradního E-SHOPU

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Zajímá tě online marketing? PPC, sociální sítě nebo emailling ti nejsou cizí a pěstování ti není také úplně vzdálené? Spoj svůj rozvoj s projektem Pěstík.
Budeš se moci podílet na segmentovaném e-mailingu, tvorbě PPC kampaní nebo strategii pro sociální sítě.
Pěstík si uvědomuje, že jde o velmi dynamický obor a proto je nutností tvé další vzdělávání. Něco tě naučí přímo Pěstík a něco se dozvíš na workshopech a školeních. Udržovat se "up-to-date" pro tebe bude součástí práce.
Požadavky: komunikační dovednosti na pokročilé úrovni, povědomí o zahrádkářských potřebách a pěstování rostlin výhodou (ne podmínkou), vládá práci pod tlakem, chuť do práce, manuální zručnost, vstřícnost, ochota učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro detail, chápání věcí v souvislostech, ovládání PC na pokročilé úrovni podmínkou
Výhody: pružnou pracovní dobu s pevnou částí - jen ranní směny

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mag.rer.coc.oec. Lukáš Tobolák

Adresa:
Družstevní 35 ,76326

Reagovat na nabídku Pracovníci marketingu zahradního E-SHOPU