Sr IT Analyst

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

- Odpovědnost za řízení technických mostů, poskytování včasné komunikace a
komplexní vlastnictví prioritních incidentů ovlivňujících dostupnost IT aplikací/služeb. -
- Poskytování podpory správy kritických incidentů a koordinaci včasné obnovy služeb
ve spolupráci s vlastníky aplikací/služeb pro 7x24 velké/kritické incidenty.
Následujíci zkušenosti jsou vítany:
- Titul v oboru informační technologie nebo příbuzném oboru.
- Zkušenosti s implementací softwaru (buď prostřednictvím praktických pracovních
zkušeností nebo univerzitních projektů)
- Znalost osvědčených postupů vývoje SW a vývojového cyklu SW
- Zkušenosti s prací v týmu
- Pokročilá úroveň angličtiny výhodou

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou a modrou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Honeywell, spol. s r.o.

Adresa:
Tuřanka 1387 ,62700