Autoklempíř

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Svobodová Tereza, tel.: 739 322 323, e-mail: svobodova.tereza@autopalace.cz
PO - PÁ 8:00 - 16:30 h.
nutné vlastnictví ŘP sk. B
vyučení ev. maturita v oborech autoklempíř, karosář, autolakýrník; případně jiný obor ale vždy s doložitelnou praxí na pozici autoklempíř/karosář alespoň 1 rok
pracovní doba: pondělí - pátek: 7 - 18:00 (střídání služeb 7 - 15:30; 9:30 - 18:00 po týdnu)
příspěvek na stravování, pojištění za škodu vůči zaměstnavateli, 5. týden dovolené po prvním roce v zaměstnání, prémie dle odevzdaných norem hodin práce

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Auto Palace Západ s.r.o.

Adresa:
Chebská 361 ,36006