účetní, personalista

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

z: 9.2.2024, a:28.2.2024

Hledáme do našeho stomatoligického centra nového zaměstnance na pracovní pozici účetní - personalistka.

Náplní práce je vedení vešerké učetní,mzdové a personální agendy.

Požadujeme znalost podvojného účetnictví, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, dobré komunikační schopnosti, flexibilitu. Znalost programu Pohoda velkou výhodou.
Nabízíme stabilní zaměstnání s přátelským kolektivem. Nástup možný ihned, případně dle dohody.Zajištění zubní lékařské péče pro zaměstnance a rodinné příslušníky

Inf: schůzka po předchozí telefonické dohodě.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DentAdel Medical s.r.o.

Adresa:
Budovatelská 810 ,74213