Řidiči zdravotnické dopravní služby

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: K Nemocnici 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned (dohodou). Náplň práce: převoz a manipulace pacientů sanitním vozem, manipulace s transportní technikou. Požadujeme: podmínkou řidičů ZDS je věk 21 let, osvědčení o absolvování kurzu "řidiči zdravotnické dopravní služby", řidičský průkaz sk. B, čistý výpis z karty řidičů, fyzická zdatnost, kontakt s nemocnými lidmi, spolehlivost, ochota, příjemné vystupování, chuť učit se nové věci. Nabízíme: telefon, parkování sanitního vozu v místě bydliště, odměny, příplatky, stravenkový paušál. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Ambulance DZS a.s.

Adresa:
K Nemocnici 2514 ,35002
Internet:

Reagovat na nabídku Řidiči zdravotnické dopravní služby