Servisní technik

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM. Tel.: 771 137 455, e-mail: rehanek@rsbp.cz

Staňte se součástí týmu RSBP spol. s r.o.! Jsme ostravská společnost, která se specializuje na výbuchovou a požární ochranu průmyslových provozů nejen v Česku, ale i napříč celým světem. Našimi produkty pomáháme zajistit bezpečnost pro společnosti i jejich zaměstnance. Součástí našeho portfolia českých zákazníků jsou společnosti ČEZ, Nestlé, Philip Morris a mnoho dalších.
Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici servisního technika. Pozice je ideální pro ty, kteří se chtějí podílet na zajímavých projektech při montáži a servisováni průmyslové bezpečnosti. I přesto, že společnost RSBP spol., s r.o. sídlí v Ostravě, není pro nás podmínkou, abyste pocházeli z jejího okolí. Pro práci servisního technika budete potřebovat řidičský průkaz sk. B, osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6 a chuť samostatně pracovat. Ostatní činnosti, které budete při práci vykonávat, Vás rádi naučíme.
Jestliže Vás baví rozmanitost, nebojíte se manuální práce a máte chuť pracovat na projektech s mezinárodním přesahem, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme zajímavé pracovní prostředí, možnost profesního rozvoje a účast na unikátních projektech, které mění průmyslový svět. Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který chrání průmyslové provozy před výbuchy a požáry po celém světě.

Náplň práce:
- provádět inspekční činnost, diagnostiku,
- montáž nových zařízení a jejich revize,
- pravidelný servis našich zakázek,
- koordinace realizace zakázek,
- práce po celé ČR.

Požadujeme:
- požadovaná praxe 1 rok,
- SŠ/vyučen v oboru e

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: RSBP spol. s r.o.

Adresa:
Pikartská 1337 ,71600
Internet:
www.rsbp.cz