LEKTOR / LEKTORKA ANGLICKÉHO A ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA ZEJM. PRO INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

- Požadujeme: Plynulou znalost anglického a španělského jazyka (se specializací na Latinskou Ameriku) na úrovni rodilého mluvčího, velmi dobré komunikační dovednosti, praxi s výukou individuálních kurzů, zodpovědný a tvůrčí přístup
- Náplň práce: Výuka individuálních kurzů anglického a španělského jazyka pro zaměstnance UHK (cca 8 hodin týdně), spolupráce s PR oddělením na jazykových korekturách a realizaci akcí pro zahraniční studenty (cca 3 hodiny týdně)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Univerzita Hradec Králové

Adresa:
Rokitanského 62 ,50003

Reagovat na nabídku LEKTOR / LEKTORKA ANGLICKÉHO A ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA ZEJM. PRO INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU