AUTOMECHANICI CITROËN

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

A11 z:1/4/2021
SPOLEČNOST AUTODRUŽSTVO FRÝDEK-MÍSTEK POSKYTUJE SLUŽBY V RÁMCI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU JIŽ VÍCE NEŽ 47 LET. V SOUČASNÉ CHVÍLI ROZŠIŘUJEME TÝM VE FRÝDKU-MÍSTKU, KDE MÁME POBOČKU SE ZNAČKOU CITROËN, KTERÝ HLEDÁ NOVÉ ČLENY DO SVÉHO TÝMU. Automechanici osobních vozidel CITROËN
Náplň práce:
- spolupráce na stanovení diagnózy poruch
- provádění opravy motorových vozidel
- pneuservis, provádění geometrie
Požadujeme:
- vyučení v oboru
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem
- výhodou je praxe v oboru, ale netrváme na ní.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příspěvek na stravování/závodní stravování
- školení hrazené zaměstnavatelem
- proplácíme pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- zaměstnanecké peněžní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
- nabízíme firemní slevy na služby/materiál
- plat není omezen, záleží na šikovnosti automechanik.
- školení hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na stravu, možnost karierního růstu

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Autodružstvo Frýdek - Místek

Adresa:
Beskydská 704 ,73801
Kontaktní osoba:
Penčák Leoš