Power Trading Analyst

Obor:
Personalistika a lidské zdroje

Popis pracovní pozice:

Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Bakalářský titul z ekonomie, matematiky, inženýrství, statistiky nebo příbuzného oboru.
o Minimálně 2 roky praxe s analýzou energetických či příbuzných trhů.
o Dobrá znalost energetických trhů a souvisejících komodit.
o Silné porozumění mezikomoditním trhům, včetně elektřiny, plynu, uhlíku, uhlí a ropy.
o Znalost kvantitativní analýzy a statistického modelování.
o Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
o Zkušenosti s programováním strojového učení (min. 2 roky a více)
o Dobrá znalost jazyka Python (min 3 roky a více)
o Schopnost pracovat v rychlém a dynamickém prostředí.
o Schopnost řešit problémy a smysl pro detail.

Náplň práce:

o Analýza trhů s elektřinou, plynem, uhlíkem, uhlím a ropou za účelem provádění obchodních rozhodnutí.
o Provádění kvantitativní analýzy na podporu obchodních rozhodnutí a řízení rizik.
o Poskytování strategických poznatků a doporučení obchodníkům.
o Vývoj a implementace obchodní strategie napříč různými komoditami.
o Příprava a prezentace zpráv o trhu.
o Spolupráce s jednotlivými týmy za účelem dosažení obchodních výsledků.
o Optimalizace energetického portfolia.
o Udržování aktuálních znalostí o trendech na trhu s energiemi, regulačních změnách a aktivitách konkurence.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Greenland Commodities s.r.o

Adresa:
Praha ,Praha