Business Solution Analyst II

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

Nabízíme Vám možnost stát se členem týmu složeného z aplikačních manažerů, ICT inženýrů a vývojářů, kteří zajišťují správnou funkčnost aplikací, poskytují podporu provozu a implementují nové funkce do různých projektů.
Business Solution Analyst:
- funguje jako spojovací článek mezi businessem (provozními týmy) a vývojáři.
- komunikuje s businessem ohledně požadavků na vývoj aplikací.
- zajišťuje, že návrh aplikací implementuje obchodní a regulační požadavky.
- dokončuje kontrolu kvality produktu a zavádí vysoké standardy.
- řeší incidenty a sděluje související akce.

Co od vás očekáváme:
Znalost SQL
Schopnost číst kód (bez ohledu na programovací jazyk)
Znalost Agile
Pokročilá znalost Excelu

25 dní dovolené
- 3 dny osobního volna
- stravenková karta, systém benefitů Cafeteria, Multisport karta
- školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a rolí
- možnost práce z domova

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: KBC Global Services Czech Branch

Adresa:
Palachovo náměstí 726 ,62500
Internet:

Reagovat na nabídku Business Solution Analyst II