Pracovní nabídka Android Developer od firmy Etnetera a.s.

Android Developer

Lokalita:
Praha
IT - software vývoj aplikací,IT internet multimédia,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

zkušenosti s vývojem aplikací pro Android, min. 2 roky,zkušenosti s testováním a laděním na koncových zařízeních
přehled o trendech a interakčním chování mobilních aplikací
angličtinu alespoň na úrovni čtení - dále znalosti u iOS - #Swift #ObjC #iOS #watchOS #tvOS #macOS #Xcode #AppCode
#CocoaPods #CoreData #Git nebo u Android - #Java #AndroidSDK #MaterialDesign #AndroidStudio #Gradle #AndroidTV
#Kotlin #AndroidAuto #Git

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Etnetera a.s.

Adresa:
Jankovcova 1037 ,17000
Kontakt:
233 326 810
Kontaktní osoba:
David Procházka