Administrativní pracovník

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: znalost programů Microsoft Office (Excel - pokročilá úroveň, Word, Powerpoint), výbornou znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, trestní bezúhonnost, důslednost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

příjemné pracovní prostředí nadnárodní společnosti, atraktivní práci v přátelském kolektivu, 20 dní dovolené, 3 dny sick days, firemní telefon a notebook, příspěvek na stravování, pernamentky do bazénu a do ZOO Dvůr Králové n./Labem, po zaučení platový růst, odměny, bonusy, po zapracování smlouva na dobu neurčitou.

kontakt: e-mailem, telefonicky po-pá 08:00 - 16:00 hod.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Hilding Anders Česká republika a.s.

Informace:

Adresa:
Branská 329 ,51401
Kontakt:
Kontaktní osoba:
Internet:

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů