ASISTENT/-TKA VEDOUCÍ KVALITY (M+Ž)

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ PRÁCE:

- Kontrola dodržování kvalitativních požadavků na produkt v průběhu výroby
- Kontrola kvality již hotových výrobků
- Kontrola správnosti vyplněných výrobních dokumentů
- Řazení dokumentů do pořadačů
- Kontrola dodržování hygieny
- Přímá spolupráce s hlavní kvalitářkou
- Práce s PC
Pracovní doba od 6-14,30. Zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, týmová práce.
Minimální znalost německého jazyka (lekce v rámci pracovní doby)
Praxe vítána, ovšem není podmínkou, proškolíme, zaučíme.

- mzda 27.000,- Kč + 3.500,- Kč

Zaměstnanecké výhody:
- dotované stravování, roční bonus za nemarodění, masáže v rámci pracovní doby, MHD do zaměstnání zajištěno z Nádraží Litvínov, autobus č. 8.

HLÁSIT SE: paní Andrea Součková, volat na tel.č.: 476 140 164, 602 697 177 - Po-Pá - 8,00-13,00 hod., e-mail: andrea.souckova@primed-halberstadt.cz, osobně každou středu 8:00 - 10:00hod na adrese Na Pavlu 2157, Litvínov

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Primed-Halberstadt-CZ s.r.o.

Adresa:
Na Pavlu 2157 ,43601
Internet:

Reagovat na nabídku ASISTENT/-TKA VEDOUCÍ KVALITY (M+Ž)