Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí

Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Gerenal Manager-vytvořit dlouhodobou a střednědobou strategii místní sítě k zajištění udržitelného výkonu podnikání
o Proaktivně utvářet státní a mezinárodní tržní prostředí, obhajovat a zlepšovat pozici Roche na trhu, a hloubku přístupu na trh rozvíjením silných vztahů založených na důvěře se zákazníky a zúčastněnými stranami (především regulátory, farmaceutické a zdravotní asociace, skupiny pacientů, zákazníci, média, klíčové účty, a TAEs)
o Kandidát by měl být schopný vytvořit co nejlepší pracovní prostředí v kolektivu, komunikativní úroveň angličtiny vítána.
o poskytovat všechny nezbytné strategické a taktické vstupy do podnikání aby bylo dosaženo výsledků podnikání
o kandidát by měl mít schopnost plnit cíle P&L a pracovat na budování vedoucí pozice Roche ve vybraných oblastech podnikání

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ROCHE, s.r.o.

Adresa:
Praha
Kontakt:
+420 777 747 194
Kontaktní osoba:
Laura Goessel

Reagovat na nabídku Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí