AUTOMECHANIK

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- opravy a kontroly osobních vozů, servisní úkony a podobné mechanické práce, drobné klempířské práce, elektrikářské práce.
Pracovní doba 8-17 hod., hodina polední pauza.
Požadujeme: praxe v oboru nebo po škole, řidičský průkaz pro osobní automobil B, profesionální přístup, samostatnost a spolehlivost, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce.
Nabízíme: dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti, práce na plný úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou, sleva na firemní výrobky a služby.
První kontakt: Maruš Milan, tel.: 774 300 030, e-mail: milanmarus@seznam.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Yachtcentrum & team s.r.o.

Adresa:
Na Jihru 501 ,39701