Vývojář/ka embedded systémů

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Jste zapáleným programátorem v C nebo C++? Lákají Vás embedded systémy, nebo toužíte využít své zkušenosti z tohoto odvětví?
Náplň práce:
· Návrh systémové architektury
· Tvorba technických specifikací
· Programování a součinnost při testování / review
· Integrace vyvinutých komponent do cílového systému
· Spolupráce v multifunkčním projektovém týmu (strojní i elektro konstrukce, návrh softwaru a testování)
· Vedení dokumentace k vyvíjenému SW dle mezinárodních i interních standardů společnosti
· Podpora produktového vývoje
· Možnost práce na různých, velmi zajímavých projektech.

Požadavky:
· VŠ technického zaměření (ideálně elektronika, informatika apod.), anebo
· SŠ vzdělání v případě dostatečné praxe a nadšení pro věc
· Alespoň školní zkušenost s vývojem embedded nebo RTOS systémů
· Prokazatelná znalost programování v C/C++
· TTD (Test Driven Development)
· Zkušenost s internetovými protokoly (TCP, HTTP)
· Povědomí o průmyslových protokolech (I2C, ModBus, ProfiBus)
· Základní znalost elektronických obvodů
· Znalost ARM Cortex příp. Atmel výhodou
· Znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem značnou výhodou (pasivní znalost technické angličtiny je nutností).

Nabízíme:
· Rozmanitou práci, možnost seberealizace
· Možnost vyvíjet špičkové aplikace a produkty v souhře hardwaru, uživatelského rozhraní,
dálkového ovládaní přes internet apod.
· Neformální, stabilní a přátelské prostředí
· Flexibilní pracovní dobu
· Mzdové ohodnocení dle schopností
· Projektové odměny
· Smlouvu na dobu neurčitou
· 1 týden dovolen

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o.

Adresa:
Wolkerova 2304 ,35002
Kontaktní osoba:
Jan Bonn
Internet:
www.bonnel.eu

Reagovat na nabídku Vývojář/ka embedded systémů