STROJNÍ INŽENÝR/KA - LETECKÝ/Á INŽENÝR/KA

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

- VŠ letecký inženýr
- sportovní pilot
- dobrý zdravotní stav
- platný certifikát pro generální opravy vrtulí pístových motorů pro značky vrtulí Hartzell Propeller, McCauley Propeller, Sensenich propeller
- praxe s generálními opravami těchto vrtulí
- znalost češtiny na komunikativní úrovni
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- znalost ruštiny na úrovni vést samostatně obchodní jednání
- ochota cestovat služebně do zahraničí, zejména Kazachstán
- čistý trestní rejstřík
- časová flexibilita - občasná práce o víkendech
Hlásit se emailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MIK Corporation, s.r.o.

Adresa:
Ostašovská 0

Reagovat na nabídku STROJNÍ INŽENÝR/KA - LETECKÝ/Á INŽENÝR/KA