Uklízečka - vyhrazeno pro OZP

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

VYHRAZENO PRO OZP. První kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Prosíme NECHODIT na pracoviště bez předchozí dohody! Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 17:00 hod., tel. 734 881 689 nebo pošlete životopis na e-mail: nabor.centrum@gado.cz
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- úklid bytů po rekonstrukci
- úklid kancelářských prostor
- úklid bytů

Požadujeme:
- věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu

Nabízíme:
Úvazek 6 hodin denně, PO- PÁ
Práci ve stabilní společnosti na HPP
Vhodné pouze pro osoby OZP- invalidní důchodce
Po odpracovaném roce bonus 6 000 Kč.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GADO, s.r.o.

Adresa:
Pláničkova 144 ,71100
Internet:
gado.cz

Reagovat na nabídku Uklízečka - vyhrazeno pro OZP