Pracovní nabídka Odborní fakturanti/ na smlouvě.  Pracovník/ce  absolventského programu CE od firmy Tesco Stores ČR a.s.

Odborní fakturanti/ na smlouvě. Pracovník/ce absolventského programu CE

Obor:
Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

Kontakt: e-mail: radka.muzikova@tesco.com

Pozice na smlouvě: Pracovník/ce absolventského programu CE
Program je určen pro čerstvé nebo nedávné absolventy VŠ.
Vzdělání min. bakalářské ve Finančním nebo příbuzném oboru.
Požadavky na kandidáta:
Komunikace v anglickém jazyce na odborné finanční úrovni v mezinárodním prostředí. Výborné analytické a prezentační dovednosti, vzdělání v oblasti financí a ekonomie. Schopnost interpretace finančních ukazatelů vedoucím pracovníkům společnosti.

Zaměstnanecké slevy, mobilní telefon.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Tesco Stores ČR a.s.

Adresa:
Praha

Reagovat na nabídku Odborní fakturanti/ na smlouvě. Pracovník/ce absolventského programu CE