Staniční sestry

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví,Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Kontakt: telefonicky po-pá 9:00-14:00 315 630 555 nebo e-mailem
Požadujeme:
-odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona č.96/2004 Sb.,
-bezúhonnost a zdravotní způsobilost,
-psychickou odolnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné a empatické vystupování, samostatnost,
-schopnost jednat a komunikovat se seniory s ohledem na jejich věk a individualitu,
-smysl pro zodpovědnost a přesnost,
Podmínky
-platové ohodnocení dle vzdělání a praxe, osobní ohodnocení, odměny, příplatek za vedení, zaměstnanecké výhody (možnost stravování, příspěvek na obědy, nabídka pedikúry, manikúry, kadeřnice přímo na pracovišti), možnost zařazení do rovnoměrně rozvržených směn nebo do nerovnoměrně rozvrženého pracovního režimu, možnosti dalšího vzděláváni, dostupnost pražské integrované dopravy, možnost parkování u domu
- jedná se o vedoucí sestru na úrovní ošetřovacího úseku domova pro seniory nebo domova se zvláštním režimem

Nabízíme:Příspěvek na stravu, různé benefity v rámci zařízení, profesní rozvoj

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory

Adresa:
Kojetická 1414 ,27711